GreenEco – wyłączny przedstawiciel firmy Fireside Coatings

GreenEco oferuje linię unikalnych produktów dla energetyki obejmującą specjalnie opracowane ceramiczne powłoki do kotłów, zabezpieczające przed narastaniem zażużlenia, utlenieniem, korozją i erozją na ścianach kotła. Materiały te posiadają wymagane przez konkretne zastosowania właściwości, takie jak wysoki współczynnik emisyjności, minimalne zwilżanie przez żużle, chemiczną neutralność, odporność na korozję i erozję. Powłoki z serii Green Eco i Optēcoat są wynikiem ponad 30-letniego doświadczenia w opracowywaniu i stosowaniu optymalnie dobranych materiałów do ochrony elementów kotła narażonych na ekstremalne warunki eksploatacyjne, takich jak rury ekranowe, komory paleniskowe, przegrzewacze, wymienniki ciepła.

Opracowane materiały pozwalają na wytwarzanie wolnych od porów i pęknięć powłok, które nie tylko zmniejszają, lub całkowicie eliminują osadzanie się żużla i innych zanieczyszczeń, ale również zapewniają ochronę przed wysokotemperaturową korozją i erozją, mają wysoką emisyjność i wysoką przewodność cieplną, tworzą trwałe (chemiczne i mechaniczne) połączenie z podłożem.

Usługa nanoszenia powłok z zastosowaniem materiałów fireside wykonywana jest przez naszą firmę partnerską TMC Poland Sp. z o.o.

Więcej informacji znajdziecie Państwo:

Po więcej informacji lub w celu uzyskania indywidualnych rozwiązań proszę o kontakt na:
greeneco@greeneco.com.pl