GreenEco – wyłączny przedstawiciel firmy Silicon Carbide Products, Inc.

Od 1994 roku Silicon Carbide Products, Inc. (SCP) dostarcza klientom przemysłowym najwyższej jakości materiały ceramiczne sprawdzone w najcięższych warunkach operacyjnych. Materiały stosowane są w wielu gałęziach przemysłowych, w tym w energetyce węglowej, hutach metali nieżelaznych, górnictwie, przemyśle naftowym/rafineriach i w zastosowaniach do produkcji i zabezpieczeń dużych komponentów.

SCP jest światowym liderem w produkcji materiałów na bazie węglików krzemu. Jesteśmy doceniani za bardzo wysoki poziom obsługi i satysfakcję klienta. Kluczowym elementem sukcesu SCP jest nasze indywidualne podejście do każdego nowego projektu, nawet najmniejsze pojedyncze detale są traktowane z takim samym zaangażowaniem.

SCP produkuje własne materiały. Nie wszystkie materiały na bazie węglika krzemu są sobie równe. Do produkcji komponentów używamy wyłącznie wytwarzanych przez nas węglików krzemu z grupy SCProbond. Wytwarzane z ich użyciem elementy ceramiczne spełniają wszystkie wymagania naszych klientów dotyczące wysokiej jakości produktów.

Dbamy o naszych klientów. Mamy kilkudziesięcioletnie doświadczenia w inżynierii materiałowej w dziedzinie ceramiki, w tym konsultacje w zakresie doboru odpowiednich produktów do potrzeb klienta, ich projektowaniu i analizy projektu pod kątem możliwości produkcyjnych. Nasi doświadczeni inżynierowie, personel techniczny, zespół obsługi klienta i dział serwisowy również dysponują wyspecjalizowaną wiedzą i doświadczeniem niezbędnym do opracowywania rozwiązań dla najbardziej wymagających zastosowań przemysłowych.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Pracujemy z klientem, aby opracować najlepsze rozwiązanie dla jego konkretnych potrzeb.

Więcej informacji znajdziecie Państwo:

Po więcej informacji lub w celu uzyskania indywidualnych rozwiązań proszę o kontakt na:
greeneco@greeneco.com.pl