Proszki techniczne

GreenEco oferuje Państwu szeroką gamę najwyższej jakości proszków technicznych do procesów obróbki powierzchniowej:

  • do natryskiwania cieplnego (plazmowego, HVOF, płomieniowego na zimno i gorąco),
  • napawania (PTA, laserowego, mikroplazmowego),
  • do specjalistycznych procesów spawalniczych.

Nasze materiały posiadają optymalne właściwości dostosowane do specyfiki różnych procesów. Są stosowane przez największe firmy na całym świecie.

Mamy w swojej ofercie doskonałej jakości materiały, których skład jest specjalnie optymalizowany i dostosowany do specjalnych zastosowań, np. naprawy form odlewniczych, specjalnych powłok utwardzających powierzchnię części, lub zwiększających jej odporność na zużycie ścierne, korozję, erozję.

Nasza standardowa oferta obejmuje proszki na bazie niklu, kobaltu, żelaza, miedzi, mieszanki z węglikiem wolframu lub innymi węglikami złożonymi, proszki węglikowe do natryskiwania z grupy WC-Co, WC-Ni, WC-Cr-Co, Cr3C2-NiCr do natrysku naddźwiękowego i płomieniowego, sferyczny lub łamany węglik wolframu do specjalnych warstw przeciw ścieraniu.

Oferujemy tańsze, lecz o doskonałej jakości zamienniki materiałów takich jak Stellite, Inconel, EuTroLoy, RotoTec, ProXon, Metco oraz innych. Nasze materiały mają zastosowanie w każdym rodzaju przemysłu, do ochrony i regeneracji części maszyn.

Oprócz materiałów zamieszczonych w naszych katalogach oferujemy Państwu szeroką gamę specjalistycznych proszków produkowanych na specjalne zamówienie. GreenEco specjalizuje się w sprzedaży proszków produkowanych według specyfikacji klienta. Dla większości materiałów jesteśmy w stanie dostarczyć zarówno małe ilości eksperymentalne, jak i duże ilości produkcyjne.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą